دوشنبه, 5 فروردین 1398

 

 

تقدیر از سرپرست شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در اجرای طرح صیانت از منابع آب

رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی از محمد علایی، سرپرست شرکت آب منطقه ای و دبیر کمیته صیانت از منابع آب استان خراسان رضوی با ارسال لوح تقدیر کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، "حجت الاسلام علی مظفری" ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، تلاش برای حفظ امنیت و آسایش مردم، برقراری عدالت اجتماعی و دست یابی به جامعه امن و عاری از آسیب و جرم، از خدمات ارزشمندی است که هرچند اجر آن در پیشگاه خداوند متعال محفوظ می باشد، لیکن بر دیگران واجب است چنین خدماتی را ارج نهند و قدردان همت و تلاش عزیزانی باشند که در این راستا گام های موثری برداشته اند.

مظفری گفت: پس از بررسی عملکرد کارگروه ها، کمیسیون ها و... با نظر کارشناسان و داوران و بررسی اقدامات از حیث کمی و کیفی، کمیته صیانت از منابع آب توانسته است با اخذ نمره 90.66 حایز نمره برتر شود.

وی افزود: این لوح تقدیر به پاس اقدامات ارزشمند در جهت پیشگیری از وقوع جرم تقدیم حضورتان می گردد؛ امید است با استمرار و تداوم همکاری با حوزه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در راستای تحقق بند 15 اصل 156 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بتوانید گام های موثر و اساسی بردارید. و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت مقام عظمای ولایت هم چون گذشته خدمتگزاری دلسوز، صدیق و معتمد و متدین برای مردم عزیزمان باشید.

مظفری همچنین از غلامرضا ممدوحی، جانشین دبیر کمیته صیانت از منابع آب استان تقدیر و تشکر کرد.

منبع خبر: روابط عمومی آب منطقه ای استان خراسان رضوی

دیدگاه کاربران