|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

طرح های قابل افتتاح و کلنگ زنی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در هفته دولت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی درخصوص طرح های قابل افتتاح و گلنگ زنی این شرکت در هفته دولت اظهار کرد: افتتاح شبکه آبیاری و زهکشی ارداک در شهرستان چناران و افتتاح بند انحرافی و کانال انتقال آب شیرتپه در شهرستان سرخس که هر کدام از این طرحها منجر به اشتغال زایی 20 نفر از مردم روستاهای بومی خواهد شد و طرح اول با هزینه 39 میلیارد ریال و طرح دوم نیز با هزینه 75 میلیارد ریال احداث گردیده اند.

  عمومی
  1394/05/31

27 کیلومتر از رودخانه های مرزی استان خراسان رضوی ساماندهی شد

علیرضا عامری معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی اعـــلام کرد: در اجرای قانون حفظ و تثبیت کناره و بستر رودخانه های مرزی مصوب 1362 و آیین نامه اجرایی آن، 27 کیلومتر از رودخانه های مرزی استان خراسان رضوی ساماندهی شد.

  عمومی
  1394/05/31

توقیف دستگاه های غیرمجاز حفاری

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز تراکتوری در منطقه روستای مهرآباد از توابع شهرستان داورزن که بر روی چاه بدون پروانه بهره برداری در حال کف شکنی بوده خبر داد. وی افزود: دستگاه مذکور توسط ماموران و گروه گشت و بازرسی امور منابع آب سبزوار با همکاری مامورین نیروی انتظامی توقیف و به پارکینگ نیروی انتظامی منتقل شد.

  عمومی
  1394/05/28

برگزیدگان مسابقه های دانش آموزی طرح نجات آب کشاورزی استان خراسان رضوی معرفی شدند

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، از میان 950 اثر برتر علمی، فرهنگی و هنری جمع آوری شده از سطح استان مربوط به مدارس مقطع متوسطه اول، 120 اثر به عنوان برگزیده استانی معرفی شدند.

  عمومی
  1394/05/28

گرامیداشت شهدای مدافع حرم و تشکیل حلقه های شجره طیبه صالحین معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

سید رضا حسینی مشاور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در خصوص عملکرد این شرکت به منظور گرامیداشت شهدای مدافع حرم گفت : از جمله اقدامات صورت گرفته در این راستا درج فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شهداء و درج تابلو اعلانات مناسبت های دفاعی استان خراسان رضوی در سیستم اتوماسیون اداری شرکت، برگزاری محفل انس با قرآن به یادبود شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم با حضور نیرو های حلقه های صالحین ویژه برادران می باشد.

  امور فرهنگی
  1394/05/26

ساماندهی رودخانه فاروب نیشابور از طریق سرمایه گذاربخش خصوصی آغاز شد

حمید میرقاسمی مدیر دفتر حفاظت و مهندسی رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی اعلام کرد:

  عمومی
  1394/05/25

بازدید نمایندگان بانک توسعه اسلامی از سد بار نیشابور

محمدحسین جعفری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در جلسه ای که در روز یکشنبه هجدهم مرداد ماه با حضور نمایندگان بانک توسعه اسلامی، معاونان و مدیران این شرکت برگزار شد اظهار کرد: طرح سد بار با هدف استفاده از منابع آب رودخانه بار و تأمین 5 میلیون متر مکعب آب جهت صنعت فولاد و تأمین 7 میلیون متر مکعب جهت مصارف شرب و خانگی شهر های نیشابور و فیروزه به مرحله اجرا درآمده و مصارف کشاورزی در حد دبی پایه از محل بند انحرافی به کشاورزان واگذار می گردد.

  شهرستان ها
  1394/05/19

شورای مدیران حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در شهرستان درگز برگزار شد

علیرضا عامری معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: در نشست شورای مدیران حفاظت که با حضور معاونان طرح و توسعه، برنامه ریزی و بهبود مدیریت، مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب، مدیران بخش های گوناگون حفاظت و بهره برداری و مدیران امور منابع آب شهرستان ها در محل سد درونگر شهرستان درگز برگزار شد در خصوص مسائل امورهای منابع آب شهرستان های استان هم فکری و تصمیم گیری شد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1394/05/19

جمع آوری موتور تلمبه های غیر مجاز رودخانه فریمان

مدیرامور منابع آب تربت جام از جمع آوری موتور تلمبه های غیر مجاز در رودخانه فریمان و سرشاخه های آن خبر داد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1394/05/19

لایروبی و اصلاح بستر کل اصلی روستای ده غیبی به طول 850 متر

غلامرضا ممدوحی مدیر امور منابع آب مشهد در خصوص مطالعه حریم و بستر، شناسایی تخلفات و رفع تصرف از بستر رودخانه ها توسط این امور اظهار داشت: در راستای اهداف سازمانی، اقدامات بی شماری منجمله لایروبی و اصلاح بستر کل اصلی روستای ده غیبی به طول 850 متر صورت گرفته است...

  عمومی
  1394/05/13

جلسه مشترک اداره کل ثبت اسناد و املاک و شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد

حمید میرقاسمی مدیردفتر حفاظت ومهندسی رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی اعلام کرد: به منظور اجرایی نمودن تفام نامه فی مابین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وزارت نیرو جلسه مشترک با حضور مدیرکل، معاونین و مدیران اداره کل ثبت اسناد و املاک و مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد...

  عمومی
  1394/05/12

رفع تصرف از بستر و حریم رودخانه روستای فرخک

علیرضا عامری معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: در راستای اجرای مصوبه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری نیشابور و به استناد احکام قضایی دریافت شده از دادستانی این شهرستان درخصوص رفع تصرف از بستر و حریم رودخانه (رود) و پرکردن چاه های غیرمجاز و گودال های حفر شده که موجب اتلاف آب رودخانه (رود) شده بود و مورد شکایت مالکان روستای فرخک بوده، عملیات رفع تصرف آن آغاز شد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1394/05/12

برگزاری جلسه آموزشی امورمنابع آب مشهد

غلامرضا ممدوحی مدیر امور منابع آب مشهد گفت: این امور در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مبادرت به انجام مکاتباتی با فرمانداران شهرستان های مشهد، چناران، طرقبه، شاندیز، کلات و نیز دهیــاران جهت اعلام آمادگی برای ارائه مباحث فنی و حقوقی مربوط به منابع آب و مجاری آن نموده است.

  عمومی
  1394/05/11

مشاور وزیر نیرو: کمبود آب در کشور، مقطعی و شعاری نیست

نخستین جلسه شورای هماهنگی و انسجام بخشی صنعت آب و برق استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی باحضور مشاور وزیر و مدیر کل دفتر روابط عمومی وزارت نیرو در مشهد برگزار شد.

  روابط عمومی
  1394/05/11

مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو اظهار کرد: آگاهی رسانی در خصوص مصرف بهینه انرژی و خدمات آب و برق از اهمیت بسزایی برخوردار است

مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو در جلسه ای که با حضور مدیران ارشد وزارت نیرو و صنعت آب و برق استان های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی با خبرگزاری ایرنا داشتند گفت:با توجه به موقعیت خاص ایران بخاطر قرار داشتن در اقلیم خشک و نیمه خشک آگاهی رسانی در خصوص مصرف بهینه انرژی و خدمات آب و برق از اهمیت بسزایی برخوردار است و در این میان نقش و اهمیت اخبار و اطلاع رسانی بر کسی پوشیده نیست.

  روابط عمومی
  1394/05/11

خدمات دفتر حفاظت و مهندسی رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از طریق دفاتر پیشخوان دولت ارائه می گردد

حمید میرقاسمی، مدیردفتر حفاظت و مهندسی رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت : در راستای پیاده سازی دولت الکترونیک و به منظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمات مربوط به حوزه حفاظت و مهندسی رودخانه ها و هم چنین کاهش حجم مراجعات به امورها و ادارات منابع آب شهرستان ها خدمات حوزه مذکور از طریق دفاتر پیشخوان دولت انجام شود...

  عمومی
  1394/05/10

اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی در استان خراسان رضوی

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی اظهار کرد:با توجه به مصوبات پانزدهمین جلسه شورای عالی آب کشور و تاکید بر اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی و اقدام های مرتبط با آن به منظور تعادل بخشی در دشت های استان، فعالیت هایی ازسوی شرکت مدیریت منابع آب ایران ابلاغ گردیده است.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1394/05/06

سمینار مدیریت مصرف آب، تغذیه و سلامت در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار گردید

نخستین سمینار مدیریت مصرف آب، تغذیه و سلامت در روز یکشنبه چهارم مردادماه سال جاری با همکاری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، اداره کل آموزش و پرورش استان و شرکت صنایع شیر پگاه خراسان با حضور مدیرعامل،معاونین، مدیران به همراه همسرانشان و بانوان همکار شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان در سالن آمفی تئاتر این شرکت برگزار گردید...

  عمومی
  1394/05/06
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 27
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 4,405
 • بازدید دیروز : 11,558
 • کل بازدید : 6,847,842
 • آخرین به روزرسانی : 1401/04/14 09:54:41
 • شناسه IP شما : 44.192.94.86

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435