|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

مسأله آب، مسأله تک تک مردم است پس باید همه در حل مشکلات آن کمک نمایند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، نشست اتاق فکر مدیریت منابع آب با موضوع تدبیر آب مشهد با حضور اساتید دانشگاه، تشکل های مردمی، نمایندگان کشاورزان دشت های استان و شرکت های مشاور برگزار گردید.

  دفتر مطالعه پایه منابع آب
  1397/05/30
در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی صورت گرفت؛

جلسه شورای فرهنگی شرکت های تابعه وزارت نیرو استان

جلسه شورای فرهنگی شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان خراسان رضوی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان با هدف تبیین و کاربردی نمودن تفاهم نامه ستاد اقامه نماز کشور با وزارت نیرو، در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد.

  امور فرهنگی
  1397/05/29
در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد؛

آیین تکریم و معارفه معاون طرح و توسعه

«علیرضا طاهری» پس از خدمات ارزشمند در کسوت معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان مشاور و جانشین مدیر عامل منصوب شد؛ و «حسین علیمیرزایی» معاون طرح و توسعه این شرکت شد.

  عمومی
  1397/05/27
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در همایش آموزشی فرماندهان و اعضای پایگاه های سازمان بسیج کارکنان سپاه امام رضا (ع):

دشمن به نقش استراتژیک آب آگاه است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی به‎عنوان یکی از سخنرانان همایش آموزشی فرماندهان و اعضای پایگاه های سازمان بسیج کارکنان سپاه امام رضا (ع) گفت: یکی از راه های نفوذ دشمن مساله تامین آب و ایجاد تنش از طریق آب و مسائل مربوط به آن است و دشمنان به‎خوبی از نقش استراتژیک آب آگاهی دارند؛ به همین دلیل باید با صرفه جویی و همت مضاعف نگذاریم این مساله به چالش تبدیل شود.

  عمومی
  1397/05/24
در مراسم معرفی برگزیدگان سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) صورت گرفت؛

تقدیر از شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به‎عنوان دستگاه برتر

در همایش استانی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) از شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به‎عنوان دستگاه برتر با اهدای لوح تقدیر شد.

  عمومی
  1397/05/24

فقط گفتن از نارسائی ها، مشکلی از مردم حل نمی کند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در بازدید از تحریریه روزنامه خراسان ضمن تبریک روز خبرنگار از زحمات این عزیزان در راستای اطلاع رسانی اخبار حوزه آب قدردانی کرد.

  روابط عمومی
  1397/05/23

توسعه پایدار آب محور در استان باید به یک اصل تبدیل شود

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی در بازدید از تحریریه روزنامه قدس به مناسبت ایام قدردانی از زحمات خبرنگاران این روز را به این قشر پر تلاش تبریک گفت.

  روابط عمومی
  1397/05/23

سد دوستی نماد همدلی بین دو کشور ایران و ترکمنستان

کمیسیون مشترک بهره برداری سد دوستی با حضور نمایندگان کشور ایران و ترکمنستان برگزار شد.

  عمومی
  1397/05/23
با هدف برآورد نیاز آبی و تامین آب شهرهای نیشابور و فیروزه

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از سد بار و خطوط انتقال آب به شهر نیشابور و فیروزه بازدید کرد

با هدف تامین آب پایدار شهر نیشابور و فیروزه از سد بار و بررسی سایر منابع آبی محدوده طرح و همچنین اجرای طرح های آبرسانی، محمد علایی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در رأس هیأتی از مدیران و پیمانکاران از سد و خطوط انتقال آب شهرهای مذکور بازدید کرد.

  شهرستان ها
  1397/05/22

استفاده از توان و جایگاه روحانیت در جامعه نقش به سزایی در ارائه صحیح فرهنگ مصرف آب دارد

کاظم جم، سرپرست روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در دیدار با مسئولین سازمان تبلیغات اسلامی استان با بیان خشکسالی های اخیر در استان و ارائه گزارش بیلان دشت ها، حضور روحانیت در این عرصه را خواستار شد.

  روابط عمومی
  1397/05/20

انسداد سه حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان بجستان

مدیر اداره منابع آب گناباد از انسداد سه حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان بجستان خبر داد.

  شهرستان ها
  1397/05/21

شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی تمام برنامه های تامین آب شرب مشهد در سال 98 را در کارگروه سازگاری با کم آبی تدوین کرده است

محمد علایی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در دیدار با فرماندار جدید شهرستان مشهد به موضوع تامین آب شرب پایدار و مطمئن در سال 98 شهر مشهد اشاره کرد و گفت: با توجه به مسائلی که در حجم ذخیره آب سد دوستی ایجاد گردید، تمامی سناریوهای مربوط به تامین آب در سال 98 در کارگروه سازگاری با کم آبی دیده شده و بر اساس آن هر کدام از دستگاه های اجرایی مکلف به انجام مصوبات این کارگروه هستند.

  روابط عمومی
  1397/05/20

اطلاع رسانی در حوزه آب، امروز بیش از هر زمان لازم و ضروری است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی، مدیرعامل این شرکت که جهت تبریک روز خبرنگار به صدا و سیمای مرکز استان خراسان رضوی رفته بود در دیدار با رئیس و معاونان آن سازمان گفت: جایگاه اطلاع رسانی خدمات دولت تدبیر و امید به ویژه در حوزه آب با توجه به شرایط حساس کنونی یکی از ضروریات است.

  روابط عمومی
  1397/05/20

برگزاری جلسه اجرای توافق نامه مشترک تشکل های کشاورزی در دشت مشهد

جلسه اجرای توافق نامه مشترک تشکل های کشاورزی در دشت مشهد با شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و با حضور اعضای آن تشکل، مدیرعامل و مدیران این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1397/05/20
در نشست اعضای نظام صنفی کشاورزان جنوب استان خراسان رضوی با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مطرح شد:

لزوم باورمندی حضور مردم و نظام های صنفی در عرصه مدیریت آب استان

در نشست اعضای نظام صنفی کشاورزان جنوب استان خراسان رضوی با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، "محمد علایی" با اشاره به لزوم فعال شدن تشکل های مردمی، باورمندی حضور مردم و نظام های صنفی در عرصه مدیریت آب استان را یکی از الزامات این بخش برشمرد و افزود: شفافیت عملکرد، پاسخگویی و راستگویی سرلوحه کار در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی است.

  روابط عمومی
  1397/05/20
مدیر امور منابع آب درگز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت:

حدود 5 هکتار از اراضی رودخانه درونگر در سال جاری بازگشایی شده است

مدیر امور منابع آب درگز در نشست خبری با حضور خبرنگاران این شهرستان با اشاره به سد ابیورد و سایر پروژه های آبی و پتانسیل منطقه اظهار کرد: نسبت به سایر شهرستان های استان، وضعیت بهتری از نظر منابع آبی داریم.

  شهرستان ها
  1397/05/16

احیای سنت قدیمی حشر توسط کشاورزان روستای شیرتپه شهرستان سرخس

رئیس اداره منابع آب سرخس از آغاز لایروبی نهر شیرتپه به روش احیای سنت قدیمی حشر به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه و همیاری کشاورزان این منطقه خبر داد.

  شهرستان ها
  1397/05/16

پایان عملیات لایروبی نهرهای سنتی شهرستان سرخس

مدیر اداره منابع آب سرخس از پایان عملیات لایروبی 110کیلومتر از نهرهای سنتی و بخش هایی از کانال بتنی پایاب سد دوستی و مرمت دریچه های آبگیر رودخانه تجن با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران خبر داد.

  شهرستان ها
  1397/05/13

مدیر عامل آب منطقه ای نفر اول و مسئول اصلی بخش آب در استان ها می باشد

بنا بر گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی "رضا اردکانیان"، وزیر نیرو در مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به اینکه مدیر عامل شرکت های آب منطقه ای نفر اول و مسئول بخش آب می باشد گفت: عملکرد و چگونگی کیفیت کار مدیران عامل آب منطقه ای استان ها به حساب وزارت نیرو و شخص وزیر گذاشته می شود و وزیر نیرو به حکم قانون باید پاسخگوی عملکرد مدیران باشد؛ که این برداشت و تلقی که صحیح است اقتضای ارتباط منظم و نظارت و پشتیبانی پر رنگ تری را طلب می کند.

  روابط عمومی
  1397/05/10

سه و نیم هکتار از حریم و بستر رودخانه های شهرستان قوچان رفع تصرف شد

مدیر امور منابع آب شهرستان قوچان از رفع تصرف سه و نیم هکتار حریم و بستر رودخانه و انسداد حوضچه های غیرمجاز شهرستان قوچان طی دو هفته اخیر خبر داد.

  شهرستان ها
  1397/05/10
مدیر امور منابع آب سبزوار گفت:

حفر قنات شاهکار مهندسی آبرسانی است

در مجمع عمومی پارلمان مشورتی بانوان شهرستان سبزوار، ثابتی مقدم، مدیر امور منابع آب سبزوار گفت: حفر قنات برای دست یافتن به آب شیرین، به عنوان یکی از مهم ترین ابداعات ایرانیان، نمونه کاملی از سازگاری انسان با محیط اطراف و شاهکار مهندسی آبرسانی و همچنین حاصل نبوغ ذهن روشنگر و دوراندیش نیاکان ما می باشد.

  شهرستان ها
  1397/05/08
وزیرنیرو در حاشیه همایش ملی چالش های آب در شرق کشور گفت:

چشم انتظار یک طرح جامع هستیم

وزیر نیرو در جمع خبرنگاران و در پاسخ به‌سئوالی درباره طرح انتقال آب از دریای عمان به 3 استان کشور گفت: ما چشم انتظار یک طرح جامع هستیم که تضمین‌کننده تأمین پایدار آب در این سه استان باشد.

  روابط عمومی
  1397/05/07
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

میزان بارندگی در هر دهه 4 درصد کاهش داشته است

مدیرعامل‌ شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: در هر دهه میزان بارندگی 4 درصد کاهش داشته است.

  اخبار همایش
  1397/05/06

تشدید مجازات ها کمک موثری برای مدیریت شرایط بحرانی آب است

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: ارتقا جایگاه حاکمیت آب در کشور و رساندن آن به جایگاه واقعی متناسب با تاثیرات عمیق اقتصادی، اجتماعی، امنیتی و سیاسی مستلزم تصویب قوانین پشتیبان از برخوردهای قاطع علیه برهم زنندگان نظام ها و برنامه‌ریزی‌های منابع و مصارف آب خواهد بود، لذا تشدید مجازات‌ها می‌تواند کمک موثری برای مدیریت شرایط بحرانی آب باشد.

  اخبار همایش
  1397/05/06
استاندار خراسان رضوی در همایش ملی چالش‌های آب در شرق کشور:

کسری ۱.۴ میلیارد مترمکعبی مخازن آب زیرزمینی شرق کشور

استاندار خراسان رضوی گفت : امروز مخازن آب زیرزمینی شرق کشور بالغ بر ۱.۴ میلیارد متر مکعب در سال است و در مقابل درصد برداشت از حجم آبهای تجدید پذیر ، بیش از ظرفیت و به میزان ۱۲۰ درصد می باشد.

  روابط عمومی
  1397/05/06
اردکانیان در همایش ملی چالش های آب در شرق کشور تاکید کرد:

هر جامعه‌ای که اخلاقی‌تر عمل کند، مدیریت آب آن صحیح‌‎تر خواهد بود

وزیر نیرو بیان کرد: هر جامعه‌ای که اخلاقی‌تر عمل کند، مدیریت آب آن صحیح‌‎تر خواهد بود. موضوع تامین آب به دلیل طبیعت چند انظباطه و ماهیت میان بخشی آن ارتباط بسیار نزدیکی با زندگی ما دارد.

  اخبار همایش
  1397/05/06

با حضور وزیر نیرو همایش ملی چالش های آب در شرق کشور آغاز شد

"همایش ملی چالش های آب در شرق کشور" صبح امروز طی مراسمی با حضور وزیر نیرو و مدیران ارشد این وزارتخانه در استان های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان در مشهد آغاز شد.

  اخبار همایش
  1397/05/06

حکم انتصاب مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

طی حکمی از سوی مهندس حاج رسولیها، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، "محمد علایی" به عنوان مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی منصوب شد.

  روابط عمومی
  1397/05/07
معارفه مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با حضور وزیر نیرو

اردکانیان: موضوع آب بدون تدوین مؤلفه‌های مدیریت مشترک حل نمی‌شود/ فراخوان شیوه‌ای برای انتخاب مدیران از مجموعه وسیع افراد شایسته

وزیر نیرو در آیین معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: موضوع آب بدون تدوین مؤلفه‌های مدیریت مشترک به سرانجام نخواهد رسید.

  روابط عمومی
  1397/05/06

نشست صمیمانه سرپرست شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با بانوان همکار

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، سرپرست این شرکت با بانوان همکار نشست صمیمانه ای داشت.

  روابط عمومی
  1397/05/02
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 24
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 4,329
 • بازدید دیروز : 11,558
 • کل بازدید : 6,847,766
 • آخرین به روزرسانی : 1401/04/14 09:54:41
 • شناسه IP شما : 44.192.94.86

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435