|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی خبر داد:

یکی از عمیق ترین چاه‌های غیرمجاز غرب مشهد مسدود شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: طی روزهای گذشته پس از پیگیری‌های قانونی یکی از بزرگترین چاهای غیر مجاز استان واقع در شهرستان شاندیز و در محدوده حریم چاه های آب شرب مشهد به عمق 220 متر با دبی 30لیتر برثانیه مسدود و مسلوب المنفعه شد.

  امور آب مشهد
  1397/08/29

بحران در دشت های مشهد و نیشابور؛ فرونشست ۲۵ سانتی زمین

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با اشاره به وضعیت بحرانی دشت های مشهد و نیشابور گفت: اگر میانگین حد استاندارد نشست زمین برای اعلام بحران ملی در جهان یک میلی متر است، هم اکنون در دشت های مشهد و نیشابور حدود ۲۵ سانتی متر نشست زمین را داریم.

  عمومی
  1397/08/29
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت:

در افق 1405 کسری مخزن در دشت‎های استان باید به صفر برسد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خرسان رضوی، محمد علایی، مدیر عامل این شرکت با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزه مهم ترین چالش های منابع آبی شهرستان فیروزه را بررسی نمود و افزود: با استراتژی تدوین شده در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی که مقرر شده است هیچ گونه تخصیص جدیدی در دشت های ممنوعه استان داده نشود و برخورد جدی با متخلفین برداشت بیش از حد پروانه های مجاز چاه های کشاورزی و مطلوب المنفعه نمودن چاه های غیرمجاز صورت گیرد امیدواریم در افق 1405 بتوانیم کسری مخزن در دشت‎های این استان را به صفر برسانیم و در رسیدن به این هدف همراهی تمامی بهره برداران به‎ویژه کشاورزان بسیار لازم و مثمر ثمر می باشد.

  شهرستان ها
  1397/08/28
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در بازدید از سدهای چهچه و قره تیکان عنوان کرد:

خدمت به مردم روستاهای مرزنشین، تامین آب و امنیت را در پی خواهد داشت

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای خراسان رضوی، مدیر عامل این شرکت از سدهای مرزی چهچهه و قره تیکان بازدید کرد و در روند مراحل اجرایی و مشکلات بهره برداری این پروژه ها قرار گرفت.

  عمومی
  1397/08/26

کشاورزان مرزنشین، حافظان امنیت کشور هستند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در نشست مشترک سازگاری با کم آبی با حضور اعضای کمیسیون کشاورزی شوراهای اسلامی استان خراسان رضوی گفت: روستائیان و کشاورزان مرزنشین در شهرستان های مرزی استان همچون کلات، درگز، تربت جام، سرخس و ... علاوه بر این که در تولید غذای کشور نقش ایفا می کنند در واقع حافظان اصلی امنیت کشور هستند.

  روابط عمومی
  1397/08/24

85 درصد ظرفیت سدهای خراسان رضوی خالی است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: 85 درصد ظرفیت سدهای این استان خالی است و فقط 15 درصد آن آب دارد.

  روابط عمومی
  1397/08/23

برگزاری جشنواره واژه آب در مدارس ابتدایی شهرستان قوچان

جشنواره واژه آب با حضور جمعی از دانش آموزان، اولیا و مربیان و مدیران شهرستانی در دبستان دخترانه آیت الله آقانجفی قوچانی در شهرستان قوچان برگزار شد.

  روابط عمومی
  1397/08/21
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در برنامه رادیویی پرس و جو گفت:

مردم چاه های غیرمجاز را گزارش کنند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در برنامه رادیویی پرس و جو صبح امروز با اذعان بر اینکه حفرچاه غیر مجاز امری غیر قانونی و خلاف شرع می باشد از تمام هم استانی ها خواست گزارش تخلفات حفر چاه های غیر مجاز را به سامانه پیامکی 30006394 و تلفن گویای 31435 این شرکت گزارش کنند.

  روابط عمومی
  1397/08/19

نشست تخصصی دبیران کارگروه های شورای پدافند غیر عامل استان به میزبانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، نشست تخصصی دبیران کارگروه های شورای پدافند غیرعامل استان با حضور مدیرکل بحران استانداری، مدیرکل پدافند غیرعامل استان و دبیران این کارگروه به میزبانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد.

  مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
  1397/08/13
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی اعلام کرد:

آغاز فرآیند شفاف سازی در ایجاد فرصت های برابر مدیریتی

فرآیند شفاف سازی برای ایجاد فرصت های برابر مدیریتی در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی آغاز شد.

  روابط عمومی
  1397/08/13
برای نخستین بار در کشور:

شکایت مشترک شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد از چاه دارانی که بیش از حجم مجاز پروانه آب برداشت می کنند

طی نشست های هفتگی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با نمایندگان کشاورزان استان، دو نشست با نماینده کشاورزان دشت های بردسکن و کاشمر و همچنین با نظام صنفی کشاورزان دشت مشهد برگزار شد. در این نشست ها مشکلات، مسائل و درد دل های کشاورزان بیان گردید و تصمیم های لازم برای حل مشکلات آنان در راستای سازگاری با کم آبی نیز گرفته شد.

  روابط عمومی
  1397/08/12

دیدار مدیر عامل و مدیران شرکت آب منطقه ای استان خراسان رضوی با قاضی بخشی محبی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مدیر عامل و تعدادی از مدیران شرکت با دکتر بخشی محبی دیدار و از زحمات ایشان در مدت تصدی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی استان تشکر نمودند.

  روابط عمومی
  1397/08/09

تقدیر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

محمد مقدوری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از محمد علایی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به پاس زحمات مستمر و مجدانه وی در خدمت به زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) و نیز کسب رتبه دوم شرکت بر اساس ارزشیابی شورای فنی استان با ارسال لوح تقدیر کرد.

  روابط عمومی
  1397/08/07

سمینار دستاوردهای پژوهشی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

سمینار دستاوردهای پژوهشی در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به همت گروه تحقیقات کاربردی این شرکت برگزار گردید.

  روابط عمومی
  1397/08/06

انتصاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی بعنوان دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان

دکتر ببران مدیر کل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو طی حکمی مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی را به عنوان دبیر شوای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق در استان منصوب نمود.

  روابط عمومی
  1397/08/06

آب در خراسان رضوی کماکان مبنا و محور گفتگو است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در نشست هم اندیشی با اعضای نظام صنفی کشاورزی استان خراسان رضوی گفت: مدیریت آب در ایران بیش از 8 هزار سال بستری برای گفتگو و همدلی و اتحاد بوده است. نباید بگذاریم کمبود آب و خشکسالی های شدید، طولانی و گسترده مبنایی برای پرهیز از گفت و گو و زمینه ای برای اختلاف و دشمنی شود.

  روابط عمومی
  1397/08/05

کارگاه آموزشی مجریان طرح داناب در خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، کارگاه آموزشی مجریان طرح ملی دانش آموزشی نجات آب (داناب) به مناسبت آغاز دهمین سال اجرای این طرح با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی برگزار شد.

  روابط عمومی
  1397/08/02

آغاز دهمین سال اجرای طرح داناب در خراسان رضوی

آئین دهمین سال اجرای طرح ملی دانش آموزی نجات آب (داناب) با مشارکت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و اداره کل آموزش و پرورش استان صبح امروز در تالار ابن هیثم دانشگاه فرهنگیان مشهد برگزار گردید.

  روابط عمومی
  1397/08/01

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان رییس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در این استان منصوب شد

طی حکمی از جانب "رضا اردکانیان"، وزیر نیرو، "محمد علایی" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان رییس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در این استان منصوب شد.

  روابط عمومی
  1397/08/01

اگر امنیت می خواهد حفظ شود، باید تولید حفظ شود

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، "جلسه بررسی مشکلات تامین آب صنعت شهرک صنعتی توس" با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای، مدیر عامل شهرک های صنعتی استان و اعضای هیات مدیره شهرک صنعتی توس برگزار گردید.

  روابط عمومی
  1397/08/01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 32
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 10,987
 • بازدید دیروز : 9,147
 • کل بازدید : 6,758,888
 • آخرین به روزرسانی : 1401/04/04 11:56:01
 • شناسه IP شما : 3.238.125.76

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435