|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
در نشست با نمایندگان تشکل های کشاورزی استان مطرح شد

طاهری: فضای واقعی مدیریت مشارکتی در شرکت شکل گرفته است

گروه خبر- نشست راهبردی تشکل های کشاورزی استان با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با هدف تعیین راهکارهای لازم برای حل مشکلات و زمانبندی پرداخت جرائم ، خاموشی کنتورهای هوشمند، اضافه برداشت آب ،خسارت های وارده به کشاورزان ،کف شکنی چاه ها ، تمدید پروانه ها ،جابجایی ها و تمرکز زدایی مورد بررسی قرار گرفت.

  عمومی
  1401/01/31
دبیر شورای انسجام بخشی روابط عمومی های صنعت آب و برق تبیین کرد:

وظایف روابط عمومی های صنعت آب و برق در قبال سند راهبردی آب کشور

گروه خبر: سند راهبردی آب کشور به زودی آماده می‌شود و در این شرایط روابط عمومی‌های صنعت آب و برق وظیفه خطیری بر عهده دارند.

  روابط عمومی
  1401/01/31

مدیر امور منابع اب شهرستان سرخس حکم انتصاب خود را دریافت کرد

گروه خبر- طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی مرتضی کریمی فرد به عنوان مدیر امور منابع اب شهرستان سرخس منصوب شد

  شهرستان ها
  1401/01/31
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی :

سد شوریجه تا پایان سال آبگیری می‌شود

گروه خبر- مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی در سفر یک روزه به شهرستان سرخس طی بازدید از تاسیسات سد شوریجه در نشست با مدیران پروژه گفت: پروژه سد شوریجه در شرایط سختی اجرا شد اما به حول و قوه الهی تا پایا سال آبگیری می‌شود.

  عمومی
  1401/01/31

تخریب بند خاکی غیرمجاز در خواف

احمد هوشنگی-خواف: بند غیرمجاز در خواف بازگشایی و رفع تصرف شد.

  شهرستان ها
  1401/01/31

تمرین مواجهه با سیلاب در تربت‌جام

یاسر سلیمانی-تربت جام: تمرین مواجهه با سیلاب در دبیرستان دخترانه فرزانگان تربت جام برگزار شد.

  شهرستان ها
  1401/01/29

تشکیل تیم‌های ورزشی در امور منابع آب کاشمر

امین بیگی-کاشمر: چند تیم ورزشی در امور منابع آب کاشمر تشکیل شد.

  شهرستان ها
  1401/01/29

آغاز عملیات بازگشایی ده هکتار از حریم و بستر رودخانه درونگر درگز

توحید خدابخشی-درگز: عملیات بازگشایی ده هکتار از اراضی تصرفی رودخانه درونگر درگز آغازشد.

  شهرستان ها
  1401/01/29

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان خراسان رضوی و معاون عمرانی استانداری از پروژه خط انتقال آب شرب از سد تبارک به تصفیه خانه قوچان

محمد توزنده- قوچان/ معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی و مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی و نماینده مردم شهرستان قوچان در مجلس شورای اسلامی از پروژه آبرسانی آب شرب شهر قوچان از سد تبارک آباد بازدید کردند.

  شهرستان ها
  1401/01/28

برگزاری مانور آموزشی مواجهه با سیلاب در نیشابور

بکاییان-نیشابور/مانور آموزشی مواجهه با سیلاب به منظور بهبود مهارت‌های فردی و گروهی در راستای آموزش راه‌های پیشگیری، مواجهه موثر با سیلاب و همچنین اقدامات پس از وقوع در مقطع متوسطه دوم آموزشگاه شاهد غرویان شهرستان نیشابور برگزار شد.

  شهرستان ها
  1401/01/28
قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

تشکیل بازار آب در استان خراسان رضوی با جدیت پیگیری می شود

قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: بازار آب از سال 1392 / 1393 در دو مجموعه برنامه ریزی و حفاظت شکل گرفت و در انتهای سال گذشته این بازار در خواف افتتاح شد که امیدواریم به زودی در دیگر شهرهای استان و کشور تشکیل شود.

  عمومی
  1401/01/28

نشست هم اندیشی برای تامین آب کشاورزی ۳ روستای کلات

حسین خادم- کلات/ نشست هم‌اندیشی سرپرست امور منابع آب شهرستان کلات با سرپرست بخشداری و نمایندگان شوراهای اسلامی در خصوص تامین آب بخش کشاورزی ۳ روستای کلات برگزار شد.

  شهرستان ها
  1401/01/28

محمد ثابتی مقدم: ۴۰۰ هزار مترمربع از حریم رودخانه‌های غرب خراسان آزادسازی و رفع تصرف شد

کوروش ناوی- سبزوار/ ۴۰۰ هزار مترمربع از زمین‌های حریم و بستر رودخانه‌های شهرستان‌های غرب خراسان، به منظور جلوگیری از بروز خسارات سیلاب، ظرف یک سال اخیر آزادسازی شده است.

  شهرستان ها
  1401/01/28

توقیف دائمی دستگاه حفاری و حبس و شلاق برای حفاران غیرمجاز

یاسر سلیمانی- تربت جام: دستگاه‌های حفاری غیر مجازی که توقیف می‌شوند به متخلفان بازگردانده نمی‌شوند.

  شهرستان ها
  1401/01/28

رفع تصرف ۷۰ هکتار بستر و حریم رودخانه ها در مشهد

گروه خبر: با تلاش گروه حفاظت و مهندسی رودخانه‌های امور منابع آب شهرستان مشهد ۷۰ هکتار از اراضی بستر و حریم رودخانه‌های محدوده تحت نظارت این امور شامل شهرستان‌های مشهد، چناران، گلبهار، فریمان و طرقبه و شاندیز که توسط متخلفان تصرف شده بود آزادسازی شد.

  امور آب مشهد
  1401/01/27

اهداف راهبردی روابط عمومی در سال ۱۴۰۱ تشریح شد

گروه خبر: مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی اهداف سازمانی روابط عمومی در سال ۱۴۰۱ را در دو بخش برون سازمانی و درون سازمانی تشریح کرد.

  روابط عمومی
  1401/01/27

نخستین نشست راهبردی کارگروه توسعه فرهنگ سازمانی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی برگزار شد

گروه خبر- نخستین نشست کارگروه توسعه فرهنگ سازمانی با هدف تشریح نظام‌نامه توسعه فرهنگ سازمانی وزارت نیرو و تشریح نتایج نظرسنجی سطح فرهنگ‌سازی و آشنایی با کدهای رفتاری در گروه مپنا با حضور قائم مقام و جانشین مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی و اعضای کارگروه در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1401/01/27

دستور وزیر کشور برای تامین فوری اعتبار ایجاد دیوار ساحلی کلات

حسین خادم- کلات/ سرپرست امور آب شهرستان کلات از سفر وزیر کشور و هیات همراه برای بررسی مشکلات مردم منطقه مرزی شهرستان کلات خبر داد و گفت: در سفر احمد وحیدی وزیر کشور، رحمانی نماینده مجلس شورای اسلامی، نماینده ریاست جمهوری و معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی در گفت و شنود با اهالی شهرستان کلات مشکلات و کاستی‌های تامین آب بخش کشاورزی و همچنین تخصیص اعتبار برای اتمام پروژه دیوار ساحلی رودخانه کلات بررسی و دستورات لازم صادر شد.

  شهرستان ها
  1401/01/27

خرداد امسال بهره برداری فاز نخست خط انتقال آب شرب سد تبارک به قوچان

محمد توزنده -قوچان: مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی در نشستی که با نمایندگان و مدیران شهرستان قوچان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد از افتتاح و بهره‌برداری از خط انتقال آب شرب سد تبارک به تصفیه خانه در پایان خردادماه امسال خبر داد.

  شهرستان ها
  1401/01/27

جلوگیری از برداشت غیر مجاز 2.4 میلیون مترمکعب آب در دشت‌های غرب خراسان رضوی

کوروش ناوی- سبزوار/ مدیر امور منابع آب غرب خراسان رضوی گفت: با انسداد ۲۰۷ حلقه چاه‌ غیرمجاز و جلوگیری از برداشت اضافه چاه‌های مجازطی یکسال اخیر از برداشت غیرقانونی ۲ میلیون و ۴۱۷ هزار مترمکعب آب در دشت‌های غرب خراسان رضوی، جلوگیری شد.

  شهرستان ها
  1401/01/27
مدیر امور منابع آب مشهد:

تعداد 672 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده تحت پوشش امور پر و مسلوب المنفعه شد

مدیر امور منابع آب مشهد گفت: تعداد 672 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده تحت پوشش امور (که شهرستان های مشهد، چناران، گلبهار، طرقبه- شاندیز و فریمان را در بر می گیرد) پر و مسلوب المنفعه شد.

  امور آب مشهد
  1401/01/23

عملیات اجرایی کارگروه حفظ حقوق بیت‌المال با حضور دادستان تربت‌جام

یاسر سلیمانی-تربت جام: با حضور دادستان تربت جام و طی عملیات اجرایی کارگروه حفظ حقوق بین‌المال، ساخت و سازهای غیر مجاز دشت رسول آباد قلع و قمع شد.

  شهرستان ها
  1401/01/23

۱۲ کیلومتر لایروبی و ۴۰ کلیومتر رفع تصرف در سبزوار در ۱۴۰۰

کورش ناوی- سبزوار /مدیر امور منابع آب شهرستان سبزوار از لایروبی ۱۲ کیلومتری رودخانه‌ها، مسیل‌ها و آزادسازی و رفع تصرف ۴۰ کیلومتری حریم و بستر رودخانه‌ها در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

  شهرستان ها
  1401/01/23
مدیر مهندسی رودخانه شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبرداد:

دعوت مشاور تسهیلگر با برگزاری «جلسات بارش افکار» از مجاورین حریم بستر رودخانه

مدیر مهندسی رودخانه شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: در راستای اعتماد سازی و پذیرش مردمی این‌ دفتر، به منظور جلوگیری از تبعات اجتماعی؛ مشاور تسهیلگر با برگزاری «جلسات بارش افکار» از مجاورین حریم بستر رودخانه دعوت به همکاری می کند.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/01/23

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و روابط عمومی شرکت منابع اب ایران منصوب شد

گروه خبر- طی حکمی از سوی محمد جوانبخت معاون آب و ابفای وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، محمدحسین رنجبران به سمت مدیر کل دفتر امور اجتماعی و روابط عمومی وزارت نیرو در بخش آب و آبفا منصوب شد.

  عمومی
  1401/01/23

تمرین مواجهه با سیلاب همزمان با احتمال بروز بارش های بهاری

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: در اجرای طرح گسترش سواد آبی و همزمان با فرارسیدن فصل بارش های رگباری و سیل آسا، تمرین مواجهه با سیلاب در مدارس منتخب استان خراسان رضوی به اجرا در می آید.

  روابط عمومی
  1401/01/21
مدیر امور منابع آب سبزوار در دیدار با نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

کمیز، ناجی آب شرب سبزوار

کوروش ناوی- سبزوار: مدیر امور منابع آب شهرستان سبزوار در دیدار با نمایندگان شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، ششتمد و داورزن در مجلس شورای اسلامی خواستار تخصیص اعتبار لازم برای تامین آب شرب سبزوار شد.

  شهرستان ها
  1401/01/16

مدیر امور منابع آب نیشابور تقدیرنامه دریافت کرد

بکاییان- نیشابور/ رییس اداره املاک و اراضی نیشابور، سبزوار، فیروزه، زبرخان (آستان قدس) از "سعید خجسته پور" مدیر امور منابع آب ناحیه نیشابور به دلیل همکاری در حفظ حقوق موقوفات حضرت رضا(ع) تقدیر کرد.

  تقدیر
  1401/01/16

ترغیب مجاورین رودخانه عارفی به آزادی سازی مشارکتی مسیر رودخانه

مدیر رودخانه‌ها و سواحل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی از آزادسازی، لایروبی و پاک‌سازی 22 کیلومتراز رودخانه‌ عارفی که در اختیار متصرفین بود خبر داد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/01/16
مدیرکل بازرسی، نظارت و کنترل عملکرد نهاد ریاست جمهوری در حاشیه بازدید از میز ارتباطات مردمی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی مطرح کرد:

میز ارتباطات مردمی در خراسان رضوی صمیمی، گرم و بدون تنش برگزار شد

گروه خبر- مدیرکل بازرسی، نظارت و کنترل عملکرد نهاد ریاست جمهوری در حاشیه بازدید از میز ارتباطات مردمی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی که در سالن ورزشی میثاق این شرکت طی روزهای ۱۰ و ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ برگزار شد از وزارت نیرو به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر در برقراری میز ارتباطات مردمی در کشور یاد کرد و گفت: وزارت نیرو یکی از دستگاه‌های برتر کشور است که به شکر خدا در برقراری میزهای ارتباطات مردمی به شایستگی مجموعه خود را در سطوح عالی (وزیر، معاون و نیروهای ستادی و عامل) در اختیار مردم قرار داده‌اند.

  عمومی
  1401/01/16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 23
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 4,322
 • بازدید دیروز : 11,558
 • کل بازدید : 6,847,759
 • آخرین به روزرسانی : 1401/04/14 09:54:41
 • شناسه IP شما : 44.192.94.86

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435