|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
با انسداد ۱۰ حلقه چاه غیرمجاز در تربت جام‎ ‎

‎ ‎از برداشت غیرقانونی ۱۴۴ هزار مترمکعب از منابع زیرزمینی آب جلوگیری شد

تربت جام-یاسر سلیمانی: در راستای اجرای سند سازگاری با کم آبی تعدادی از چاه‌های غیرمجاز روستای ‏حسینی تایباد با دستور دادستان عمومی و انقلاب تایباد و همکاری فرماندهی پاسگاه انتظامی استای پر و ‏مسدود شد‎.‎

  شهرستان ها
  1400/09/06
مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی‎:‎

عبور ایمن سیلاب، شرایط بهتری در محل زندگی روستاییان ایجاد می کند

مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: این شرکت به دنبال راهکاری برای ‏عبور ایمن سیلاب است همچنین با این کار، شرایط بهتری در محل زندگی روستاییان ایجاد می شود‎.‎

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1400/09/06
علائی در نشست با نمایندگان سبزوار در مشهد مطرح کرد:

اجرای راهبردها و رفع موانع و مشکلات در سایه همفکری و تعامل تحقق می‌یابد

گروه خبر- نشست راهبردی، هم‌افزایی و بررسی مسائل مرتبط با بخش آب شهرستان سبزوار با حضور بهروز محبی و علی اصغر عنابستانی نمایندگان شهرستان‌های سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با محمد علائی مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، محمد ثابتی مقدم مدیر امور منابع آب سبزوار، معاونان و جمعی از کارشناسان برگزار شد.

  شهرستان ها
  1400/09/03

تشکیل شورای مدیریت منابع آب درگز کلید خورد

درگز-توحید خدابخشی: تشکیل شورای مدیریت منابع آب شهرستان درگز در جلسه شورای سازگاری با کم ‏آبی به تصویب رسید. شورای سازگاری با کم آبی به صورت دوره‌ای و در زمان‌های معین در شهرستان‌های ‏استان خراسان رضوی تشکیل می‌شود. این شورا روند اجرای سند سازگاری با کم آبی را در نقاط مختلف ‏استان رصد می‌کند.‏

  شهرستان ها
  1400/09/02

تخصیص ۵ میلیون متر مکعب آب به کشاورزان رشتخوار

ناصر باقر زاده-تربت حیدریه/ مدیر امور منابع آب شهرستان تربت حیدریه از تحویل بیش از پنج میلیون متر ‏مکعب آب به کشاورزان حقابه‌بر سد شهید یعقوبی شهرستان رشتخوار در سال جاری خبر داد. ‏

  شهرستان ها
  1400/09/02
مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

سامانه پایش بر خط ایستگاه های باران سنجی خراسان رضوی بر روی سرور شرکت قرار گرفت

مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای استان خراسان رضوی گفت: به منظور پایش برخط ایستگاه های آب و هواشناسی استان، این دفتر با استفاده از توان بخش خصوصی، تعداد 18 باران سنج مبنا را مجهز به ادوات الکترونیکی ثبت کرده و انتقال داده است.

  دفتر مطالعه پایه منابع آب
  1400/09/02
در اولین ساعات بامدادی انجام شد:

توقیف دستگاه غیرمجاز حفاری سنگین در تربت‌جام

تربت جام-یاسر سلیمانی: به همت نیروهای حفاظت امور منابع آب تربت جام و همکاری نیروهای انتظامی شهرستان در بامداد سرد پائیزی روزهای پایانی آبان ماه دستگاه حفاری سنگین حین عملیات تعمیق غیرمجاز یک چاه عمیق، توقیف شد.

  شهرستان ها
  1400/08/30

لایروبی بند انحرافی زنگلانلو در هوای استخوان سوز درگز

درگز-توحید خدابخشی: هوای سرد پاییزی درگز و حتی سرمای استخوان‌سوز آب هم مانع از انجام وظیفه نیروهای حفاظت، حراست و بهره‌برداری امور منابع آب درگز نشد. عملیات بازگشایی و لایروبی دریچه‌های بند انحرافی زنگلانلو (پروژه ابیورد) در حالی انجام شد که هوا سرد بود و دمای آب نزدیک صفر درجه رودخانه زنگلانلو تا مغز استخوان نفوذ می‌کرد با این حال دریچه‌های بند انحرافی توسط زحمتکشان امور منابع آب درگز لایروبی و بازگشایی شد.

  شهرستان ها
  1400/08/30

جلوگیری از حفر چاه غیرمجاز در سرخس

سرخس: سعید ایزدی: نیروهای گشت و بازرسی امور منابع آب شهرستان سرخس از حفر یک حلقه چاه غیرمجاز در محدوده روستای دولت‌آباد جلوگیری کردند.

  شهرستان ها
  1400/08/30

توقیف سیزدهمین دستگاه حفاری غیرمجاز چاه در محدوده امور منابع آب مشهد

مدیر امور منابع آب مشهد گفت: سیزدهمین دستگاه حفاری غیرمجاز چاه در محدوده عملکرد امور منابع آب مشهد در سال جاری توقیف شد.

  امور آب مشهد
  1400/08/29
رئیس گروه آب های سطحی دفتر مطالعات پایه منابع آب:

شارژ و دشارژ باران‌سنج‌های ذخیره‌ای استان خراسان رضوی انجام شد

رئیس گروه آب سطحی دفتر مطالعات پایه منابع آب گفت: در استان خراسان رضوی 51 ایستگاه باران‌سنج ذخیره‌ای موجود می‌باشد که عملیات شارژ و دشارژ این ایستگاه‌ها در دو هفته آغازین مهرماه سال آبی جاری (1401-1400) انجام گرفت.

  دفتر مطالعه پایه منابع آب
  1400/08/29

عملیات پایش سلامت پرندگان مهاجر سد بار انجام شد

بکاییان؛نیشابور/عملیات پایش سلامت پرندگان مهاجر سد بار نیشابور طی بازدید واحد سیار اداره حفاظت محیط زیست با همکاری کارشناسان حراست سد بار انجام شد.

  شهرستان ها
  1400/08/29
احیای یک قنات روستاییان را برگرداند

زمزمه آب در بلوای خشکسالی

تربت جام-یاسر سلیمانی: احیای قنات روستای ملو، در نقطه صفر مرزی شهرستان تربت جام ۷۰ هکتار زمین کشاورزی را زیر کشت برد و باعث مهاجرت معکوس در این منطقه شد. در حالی که براساس آمار و ارقام و مستندات علمی، برداشت بی‌رویه آب از منابع زیرزمینی، آسیب‌های جدی به آبخوان‌ها وارد کرده و فرونشست زمین را موجب شده و اقتصاد کشاورزی و دامداری را به خطر انداخته است، احیای قنوات که بی ارتباط با سند سازگاری با کم آبی نیست می‌تواند اقتصاد روستاها را احیا کند.

  شهرستان ها
  1400/08/26

سبزوار پیشرو در انعقاد تفاهم نامه‌های مدیریت مشارکتی

کوروش ناوی _سبزوار: در راستای اجرای سند سازگاری با کم آبی تفاهم نامه‌های مدیریت مشارکتی با تشکل‌های کشاورزی چهار شهرستان در سبزوار به امضا رسیده است.

  شهرستان ها
  1400/08/26

زنگ نجات زنگلانلو به صدا درآمد

درگز-توحید خدابخشی: با آزادسازی ۲۰ هزار متر مربع از اراضی بستر و حریم رودخانه مرزی زنگلانلو زنگ نجات این رودخانه به صدا درآمد.

  شهرستان ها
  1400/08/25

زخم کهنه فرونشست زمین در منطقه غرب خراسان رضوی

کوروش ناوی-سبزوار/ مدیر امور منابع آب شهرستان سبزوار در نشستی که با خبرنگار صدا و سیما در دفتر امور آب این شهرستان برگزار شد از زخم کهنه فرو نشست زمین در این شهرستان خبر داد.

  شهرستان ها
  1400/08/25

قول مساعد علایی برای حل مشکل حقوقی نیروهای گشت و بازرسی

گروه خبر- مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی در پایان سفر یک روزه خود به همراه نعمت‌نژاد و ممدوحی معاونان شرکت در نشستی صمیمی با کارکنان امور آب شهرستان تربت حیدریه گفت: تصمیمات رفاهی برای کارکنان، اولویت ما در شرکت است و معتقدم تامین نیازهای آنان باید در اسرع وقت مورد توجه مدیران قرار گیرد.

  شهرستان ها
  1400/08/25
مدیرعامل آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

تبدیل رودخانه شصت دره به بوستان گردشگری با جدیت دنبال می‌شود

گروه خبر- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی در پایان نشست شورای حفاظت از منابع آب و طرح سازگاری با کم آبی شهرستان تربت حیدریه گفت: اجرای طرح ورودی تربت حیدریه و تبدیل رودخانه شصت دره به بوستان با کمک شهرداری و پیگیری‌های فرمانداری با جدیت دنبال می‌شود چون معتقدیم مردم نیاز به شادی و تفریح دارند و این مکان به عنوان یک منطقه گردشگری می‌تواند در این راستا همیار مردم باشد.

  شهرستان ها
  1400/08/25

تقدیر رئیس دادگستری تربت حیدریه از اقدامات شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

گروه خبر- مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی در سفر یک روزه به شهرستان تربت حیدریه به همراه هیات همراه در دیدار با حسین مسرور نعیمی رییس دادگستری این شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری دستگاه قضا در حل مشکلات نیروهای گشت و بازرسی و حفظ و صیانت از منابع آبی گفت: متاسفانه استان ما در منطقه خشک قرار دارد و با کاهش بارندگی‌ها و نزولات آسمانی تامین آب مورد نیاز شهروندان با مشکل جدی روبرو است بنابراین ضروری است دستگاه قضا برای برخورد با متخلفان حوزه آب به صورت جدی ورود پیدا کند.

  شهرستان ها
  1400/08/25

تصمیم های مهم برای تامین آب شهرستان تربت حیدریه

باقرزاده- تربت حیدریه/ نشست هم اندیشی شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه سازگاری با کم آبی شهرستان تربت حیدریه با حضور مدیر عامل شرکت اب منطقه‌ای خراسان رضوی و هیات همراه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با هدف تامین آب مورد نیاز این شهرستان برای سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

  شهرستان ها
  1400/08/24

دره پرستوها نفس کشید

بکاییان-نیشابور/واحد مهندسی رودخانه امور منابع آب نیشابور از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم و بستر فعال مسیل پلاسو (ابتدای دره پرستوها) واقع در اراضی تحت منظر خبر داد.

  شهرستان ها
  1400/08/24
فرماندار چناران در نشست سازگاری با کم آبی این شهرستان:

شورای سازگاری با کم آبی در چناران ایجاد می شود

فرماندار چناران از راه اندازی شورای سازگاری با کم آبی در این شهرستان با مشارکت تشکل های مردمی، مدیران اجرایی و نخبگان خبر داد.

  شهرستان ها
  1400/08/17

نظارت سمن ها بر عملکرد طرح همیاران آب خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، به منظور راستی آزمایی و نظارت بر عملکرد شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و همیاران آب خراسان رضوی، نشست هم اندیشی و پرسش و پاسخ با حضور رئیس شبکه و سایر نمایندگان سازمان های مردم نهاد محیط زیستی استان برگزار شد.

  روابط عمومی
  1400/08/05

مسئله مدیریت بحران باید به صورت سیستمی و نظام‌مند باشد

جانشین مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو در جلسه مدیریت شرایط اضطراری گفت: نگاه جزیره‌ای و جداگانه در مدیریت بحران نیازمند اصلاح و تغییر به سمت مدیریت سیستمی و نظام‌مند است.

  مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
  1400/06/24
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

ضرورت توجه به پدافند غیر عامل از آغاز تا پایان بهره برداری پروژه ها

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: پدافند غیر عامل به دلیل مباحث امنیتی و استحکام بنا باید از آغاز تا پایان بهره برداری برای تمام پروژه ها مد نظر قرار بگیرد.

  عمومی
  1399/12/02
مدیر امور منابع آب شهرستان مشهد:

پر و مسلوب المنفعه شدن ۵۲۲ حلقه چاه غیرمجاز در هشت ماهه ابتدایی سال جاری

مدیر امور منابع آب شهرستان مشهد گفت: در هشت ماهه ابتدایی سال جاری تعداد ۵۲۲ حلقه چاه غیرمجاز پر و مسلوب المنفعه شدند.

  شهرستان ها
  1399/09/11
مدیریت بهره‌برداری از سدهای آب شرب مشهد:

اورهال تجهیزات اتاق شیر سد طرق با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان طی دو ماه صورت گرفت

مدیریت بهره‌برداری از سدهای آب شرب مشهد گفت: وظیفه شیرهای سیلندری ثابت نگه داشتن و تنظیم دقیق ارتفاع آب در حوضچه آب‌گیر به منظور فراهم کردن شرایط کار دریچه نیرپیکی است.

  عمومی
  1399/09/11
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی خبر داد:

کسب رتبه نخست شاخص مدیریت سبز در کشور و استان

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: این شرکت توانست در بیست و سومین جشنواره شهید رجائی رتبه نخست شاخص مدیریت سبز را بین 32 شرکت آب منطقه‌ای در کشور و همچنین رتبه نخست در بین 57 دستگاه اجرائی در استان خراسان رضوی را کسب کند.

  روابط عمومی
  1399/09/11
با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، فرماندار شهرستان سرخس و نمایندگان تشکل های کشاورزی

تفاهم نامه مشارکتی سازگاری با کم آبی امضا شد

تفاهم نامه مشارکتی سازگاری با کم آبی و تعادل بخشی منابع آب شهرستان سرخس بین شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و نمایندگان تشکل های کشاورزی شهرستان سرخس امضا شد.

  شهرستان ها
  1398/09/11
با هوشمند سازی تمام چاه های کشاورزی صورت گرفت:

صرفه جویی 20 درصدی برداشت منابع آب زیر زمینی سبزوار

برای جلوگیری از برداشت های بی رویه از منابع آب های زیر زمینی 100درصد چاه های دارای پروانه کشاورزی شهرستان سبزوار در استان خراسان رضوی مجهز به شمارشگر هوشمند شده اند.

  شهرستان ها
  1398/07/30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 31 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 51
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 2,323
 • بازدید دیروز : 9,797
 • کل بازدید : 5,233,602
 • آخرین به روزرسانی : 1400/09/06 14:02:26
 • شناسه IP شما : 34.207.247.69

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435