|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
مدیر حفاطت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

بیش از ۸۳۰۰ حلقه از چاه‌های مجاز استان مجهز به کنتور هوشمند شد

مدیر حفاطت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۸۳۶۶ حلقه از چاه‌های استان مجهز به کنتور هوشمند آب و برق شده، گفت: همچنین تعداد ۲۲۰۴ حلقه چاه مجاز مجهز به کنتور هوشمند الکترومغناطیس شده است.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/03/06

طاهری: امنیت کشور مرهون مرزنشینان است

حسین خادم-کلات/حل مشکلات مردم مرزنشین یک وظیفه اصلی دولت است چرا که بخش مهمی از امنیت کشور مرهون سکونت مردم در روستاهای مرز ی می‌باشد. مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی در بازدید از سد چهچهه و دیدار مرزنشینان شهرستان کلات در استان خراسان رضوی با بیان این مطلب گفت: مرزنشینان حافظان اصلی منابع آبی و امنیت منطقه هستند.

  شهرستان ها
  1401/03/03

گفتگوی صمیمی دادستان و مدیر منابع آب تربت‌جام با کشاورزان محمودآباد

یاسر سلیمانی-تربت جام: پیرو درخواست بهره‌برداران منابع آبی محمودآباد علیا، ازتوابع شهرستان تربت جام در استان خراسان رضوی، "وزیری" دادستان عمومی و انقلاب و "اختری" مدیر امورمنابع آب شهرستان تربت جام در محل مسجد صاحب الزمان (عج) این روستا حاضر و به گفتگو با کشاورزان پرداختند.

  شهرستان ها
  1401/03/03

بالا آمدگی سطح آب در شهرهای استان تهدید یا فرصت

کوروش ناوی- سبزوار/ نشست هم اندیشی شورای حفاظت از منابع آب با هدف بررسی وضعیت قنوات و مشکل بالا آمدن سطح آب در شهرستان سبزوار در استان خراسان رضوی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  شهرستان ها
  1401/03/03

متخلفان آبی با هوشیاری مدافعان آب ناکام ماندند

تریت جام: خبرنگار روستانیوز- سلمان بخشش: یک دستگاه غیرمجاز حفاری سنگین از نوع داندو در محدوده اراضی موسوم به اولیاء بخش بوژگان از توابع تربت‌جام در خراسان رضوی توسط نیروهای گشت و بازرسی منابع آب شهرستان توقیف و به پارکینگ این امور منتقل شد.

  شهرستان ها
  1401/03/02
تا پایان سال 1400؛

هشت هزار و 366 حلقه از چاه های مجاز استان خراسان رضوی مجهز به کنتور هوشمند آب و برق شده است

مدیر حفاطت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به اینکه هشت هزار و 366 حلقه از چاه های این استان مجهز به کنتور هوشمند آب و برق شده است، گفت: همچنین تعداد دو هزار و 204 حلقه چاه مجاز مجهز به کنتور هوشمند الکترومغناطیس شده است.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1401/03/02
مدیر عامل شرکت اب منطقه ای خراسان رضوی در دومین آیین معرفی نفرات برتر لیگ خبر؛

روابط عمومی باید به سمت شفافیت و محتوای خبری حرکت کند

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به مناسبت گرامی داشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در مراسم تقدیر از برگزیدگان دومین لیگ خبر در این شرکت، گفت: مهمترین دغدغه ای که امروز در روابط عمومی باید مورد توجه مدیران و انتقال دهنگان اطلاعات قرار گیرد شفافیت خبری و محتوا است.

  روابط عمومی
  1401/03/01

یک نشست رسانه ای پر خبر در تایباد

یاسر سلیمانی-تربت جام: در نشستی صمیمی و چند ساعته یوسف اختری مدیر منابع آب شهرستان تربت جام در خراسان رضوی پاسخگوی سؤالات خبرنگاران در محل اتاق جلسات سازمان حمل و نقل شهرداری این شهر بود.

  شهرستان ها
  1401/03/01

در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد نشست هم اندیشی ابعاد قضایی، حقوقی و اداری ترک فعل

گروه خبر- نشست هم اندیشی رئیس اداره هماهنگی هیات رسیدگی به تخلفات اداری شرکت مدیریت منابع آب ایران با علیرضا طاهری مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی؛ معاونان و کارشناسان شرکت در سالن اجتماعات دفتر مدیر عامل با هدف بررسی ابعاد قضایی و حقوقی و اداری ترک فعل برگزار شد.

  عمومی
  1401/02/29

ارسال تقدیرنامه معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور برای خبرنگار روابط عمومی امور منابع آب

گروه خبر- به مناسبت گرامی داشت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی لوح تقدیری از سوی معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور و رییس شورای روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان به "محسن بکاییان" رابط خبری و روابط عمومی امور آب شهرستان نیشابور استان خراسان رضوی ارسال شد.

  شهرستان ها
  1401/02/29

عیادت تلفنی وزیر نیرو از مدیر امور منابع آب ناحیه نیشابور

بکاییان-نیشابور/ وزیر نیرو طی تماس تلفنی جویای حال مدیر امور آب نیشابور شد.

  شهرستان ها
  1401/02/27

کسب رتبه برتر شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل

طی تقدیر نامه ای، مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران از عملکرد حوزه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی تقدیر کرد.

  مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
  1401/02/27

تغییر کاربری ها بلای جان قنوات تاریخی شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی

کوروش ناوی- سبزوار/ در گذشته برای ارزش دار کردن زمین ها، قنوات را مسدود و زمین های محدوده شهری به مسکونی تغییرکاربری یافته است.

  شهرستان ها
  1401/02/27

بیست و پنجمین تفاهم نامه مدیریت مشارکتی آب در شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی امضا شد

کوروش ناوی- سبزوار/ بیست و پنجمین تفاهم نامه، مدیریت مشارکتی آب بین تشکل آب بران شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی و شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی امضاء شد

  شهرستان ها
  1401/02/26

دو راهبرد برای جبران کمبود آب در شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی

گروه خبر- 2راهبرد برای جبران کمبود آب شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی در سفر یک روزه علیرضا طاهری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و هیات همراه به این شهرستان بررسی و در دستور کار قرار گرفت.

  شهرستان ها
  1401/02/26
مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو در نشست هم‌اندیشی روسای انسجام‌بخشی امور فرهنگی شرکت‌های تابعه وزارت نیرو:

نبود همفکری واحدهای مرتبط با اطلاع‌رسانی پاشنه آشیل دستگاه‌های اجرایی است

گروه خبر: نبود تعامل و همفکری در میان واحدهای مرتبط با اطلاع‌رسانی در دستگاه‌های اجرایی پاشنه آشیل این دستگاه‌ها است.

  شهرستان ها
  1401/02/26

بازدید از فرونشست زمین در دشت نیشابور استان خراسان رضوی

بکاییان-نیشابور/ اردوی علمی و فرهنگی و بازدید از شکاف ها و فرونشست های دشت نیشابور (محدوده روستای بشروی) استان خراسان رضوی با حضور مدیران آموزش و پرورش، مدرسان گروه زمین شناسی، انسان و محیط زیست، و تنی چند از دانش آموزان منتخب و نمونه شهرستان بر گزار شد در این بازدید اطلاعات فنی توسط کارشناسان امور منابع آب ناحیه نیشابور ارائه شد.

  شهرستان ها
  1401/02/26
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبرداد:

افزایش ۳۳ درصدی آمار بارش در سال آبی جاری نسبت به سال گذشته

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به بارندگی های اخیر در استان، گفت: در سال آبی جاری ۱۳۳.۷ میلی متر بارندگی داشتیم که این رقم نسبت به آمار سال آبی گذشته ( ۱۰۰.۵ میلی متر) ۳۳ درصد افزایش یافته است اما نسبت به میانگین ۴۰ ساله(۱۷۳.۸ میلی متر) با کاهش ۲۳ درصدی مواجه هستیم‌.

  عمومی
  1401/02/21

سد شوریجه 27 درصد پیشرفت در 7 سال

این روزها که بارش باران، جلوه ای از رحمت الهی، جان تازه ای به روان آب ها و رودخانه های فصلی بخشیده ، این سوال دوباره در اذهان مطرح شده است که چه کاری برای ذخیره و جلوگیری از اتلاف آب و خروج سیلاب های فصلی از مرزهای کشور در شرایط کم آبی و خشکسالی انجام داده ایم ، یکی از پروژه‎هایی که با هدف جلوگیری از خروج و اتلاف روان آب های فصلی و همچنین تامین بخشی از آب شرب مشهد حدود هفت سال قبل کلید زده شد پروژه احداث سد شوریجه است .

  عمومی
  1401/02/21

یک حلقه چاه غیرمجاز عمیق در پیشاوک گلبهار مسدود شد

گروه خبر- یک حلقه چاه غیر مجاز عمیق در اراضی پیشاوک شهرستان گلبهار در راستای حفاظت و حراست از منابع زیرزمینی آب پر و مسدود شد.

  امور آب مشهد
  1401/02/21

اجرای مانور آموزشی سیلاب در مشهد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مانور آموزشی آمادگی مواجهه با سیلاب در هنرستان کشاورزی شهید یوسفی 2 واقع در شهرستان مشهد برگزار شد.

  روابط عمومی
  1400/12/23
در نشست مجمع سالانه نظام صنفی کشاورزان مطرح شد:

کشاورزان حافظان امنیت غذای مردم هستند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به ۲۲ تشکل بهره برداری فعال در حوزه کشاورزی استان، اذعان کرد: کشاورزان حافظان امنیت غذای مردم هستند لذا به دنبال رفع موانع موجود کشاورزان و حضور پررنگ تشکل ها در تصمیم گیری ها هستیم.

  عمومی
  1400/12/05

تخصیص ۵ میلیون متر مکعب آب به کشاورزان رشتخوار

ناصر باقر زاده-تربت حیدریه/ مدیر امور منابع آب شهرستان تربت حیدریه از تحویل بیش از پنج میلیون متر ‏مکعب آب به کشاورزان حقابه‌بر سد شهید یعقوبی شهرستان رشتخوار در سال جاری خبر داد. ‏

  شهرستان ها
  1400/09/02
در اولین ساعات بامدادی انجام شد:

توقیف دستگاه غیرمجاز حفاری سنگین در تربت‌جام

تربت جام-یاسر سلیمانی: به همت نیروهای حفاظت امور منابع آب تربت جام و همکاری نیروهای انتظامی شهرستان در بامداد سرد پائیزی روزهای پایانی آبان ماه دستگاه حفاری سنگین حین عملیات تعمیق غیرمجاز یک چاه عمیق، توقیف شد.

  شهرستان ها
  1400/08/30

سبزوار پیشرو در انعقاد تفاهم نامه‌های مدیریت مشارکتی

کوروش ناوی _سبزوار: در راستای اجرای سند سازگاری با کم آبی تفاهم نامه‌های مدیریت مشارکتی با تشکل‌های کشاورزی چهار شهرستان در سبزوار به امضا رسیده است.

  شهرستان ها
  1400/08/26
فرماندار چناران در نشست سازگاری با کم آبی این شهرستان:

شورای سازگاری با کم آبی در چناران ایجاد می شود

فرماندار چناران از راه اندازی شورای سازگاری با کم آبی در این شهرستان با مشارکت تشکل های مردمی، مدیران اجرایی و نخبگان خبر داد.

  شهرستان ها
  1400/08/17

نظارت سمن ها بر عملکرد طرح همیاران آب خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، به منظور راستی آزمایی و نظارت بر عملکرد شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و همیاران آب خراسان رضوی، نشست هم اندیشی و پرسش و پاسخ با حضور رئیس شبکه و سایر نمایندگان سازمان های مردم نهاد محیط زیستی استان برگزار شد.

  روابط عمومی
  1400/08/05

مسئله مدیریت بحران باید به صورت سیستمی و نظام‌مند باشد

جانشین مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو در جلسه مدیریت شرایط اضطراری گفت: نگاه جزیره‌ای و جداگانه در مدیریت بحران نیازمند اصلاح و تغییر به سمت مدیریت سیستمی و نظام‌مند است.

  مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
  1400/06/24
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

ضرورت توجه به پدافند غیر عامل از آغاز تا پایان بهره برداری پروژه ها

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: پدافند غیر عامل به دلیل مباحث امنیتی و استحکام بنا باید از آغاز تا پایان بهره برداری برای تمام پروژه ها مد نظر قرار بگیرد.

  عمومی
  1399/12/02
مدیر امور منابع آب شهرستان مشهد:

پر و مسلوب المنفعه شدن ۵۲۲ حلقه چاه غیرمجاز در هشت ماهه ابتدایی سال جاری

مدیر امور منابع آب شهرستان مشهد گفت: در هشت ماهه ابتدایی سال جاری تعداد ۵۲۲ حلقه چاه غیرمجاز پر و مسلوب المنفعه شدند.

  شهرستان ها
  1399/09/11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 32 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 25
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 97
 • بازدید دیروز : 4,890
 • کل بازدید : 6,542,673
 • آخرین به روزرسانی : 1401/03/06 21:44:19
 • شناسه IP شما : 18.205.176.39

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435